Гуляйполе

Добавка кормова Тетрабонд

Добавка кормова Тетрабонд
Добавка кормова Тетрабонд
45 грн/кілограм
Лилия Давыдова, менеджер
на Флагма з 4 лютого 2015
Продам

Тетрабонд - кормова добавка для адсорбції мікотоксинів у кормах свиней та сільськогосподарської птиці. Підвищує сбереженність с/г тварин та птиці, піднімає середньодобові прирости, зменшує конверсію корму, знижує собівартість продукції.
Добавку кормову Тетрабонд (ТУ У 10.9-2938802439-001:2017) застосовують для адсорбції мікотоксинів у кормах свиней та сільськогосподарської птиці. Для забезпечення рівномірного розподілу Тетрабонда в кормі слід застосовуваті ступеневе змішування.
Побічних явищ та ускладнень при застосуванні Тетрабонд відповідно з інструкцією із застосування не виявлено. Протипоказання не встановлені. Тетрабонд сумісний з кормовими добавками і лікарськими засобами. Продукцію від сільськогосподарських тварин і птахів, після застосування кормової добавки використовують у харчових цілях без обмежень.

  переглядів: 23
Оновлено: 10 вересня 2018, 20:49
Схожі оголошення

Реклама
... ", " Еко корм", а також кормові добавки та концентрати від найпотужнішого ...
Ляшенко Е.Г., ФОП, Велика Новосілка, 47 км
6 грн/кг ціна
Продам минеральную кормовую добавку для животных. Любая фасовка....
Zprom, ПП, Запоріжжя, 85 км
Аминокислоты
БВМД для хороших привесов в кормлении сельхозживотных и птиц
Собстар, ТОВ, Запоріжжя, 85 км
Продам Агромаг» — кормовая добавка из природного высокомагнезиального сырья — ... животноводстве и птицеводстве. Агромаг-кормовая...
ЧП НПКО Тата, ПП, Запоріжжя, 85 км
кормовые дрожжи
Продам кормовые дрожжи выпускающим качественный продукт - ... -10%, никаких синтетических добавок и примесей. Достоинства кормовых...
Собстар, ТОВ, Запоріжжя, 85 км

Реклама
×
×
Флагма* Сайти 52 країни
×
×
×